THIBAUT FABRICS-OPTICA-W73350
THIBAUT FABRICS-OPTICA-W73350
Order Sample Details
×
Request an Alternative
Description:
Brand: Thibaut Fabrics
Pattern Name: Thibaut Fabrics -Optica
Pattern Number: W73350
Color: Persimmon
Style: Geometric
Vertical Repeat: 3.50" (8.89 cm)
Horizontal Repeat: 1.25" (3.175 cm)
Width: 54.00" (137.16 cm)
Content: 50%Cot,29%Ray,12%Poly,9%Flx-Ab