KRAVET FABRICS-4933.1611.0
KRAVET FABRICS-4933.1611.0
Order Sample Details
×
Request an Alternative
Description:
Brand: Kravet Fabrics
Pattern Name: KRAVET FABRICS-4933
Pattern Number: 4933 1611
Color: Beige,Grey,
Style: Metallic,Solid
Vertical Repeat: 9.33"
Horizontal Repeat: 7"
Width: 56"
Content: Cotton - 63%;Polyester - 37%